Zimní radovánky v areálu Herlíkovice

Jeden z oblíbených lyžařských areálů, krkonošské Herlíkovice-Bubákov nedaleko Vrchlabí, se stále inovují a zlepšují své služby. Kromě investic do odbavovacích systémů a zasněžování došlo ke změnám také v ubytovacích službách. Vedle prvotřídních lyžařských tratí s délkou 12,4 km areál nabízí samostatný dětský lyžařský areál, oddělený z důvodu bezpečnosti od sjezdovek pro dospělé, lyžařské kurzy a půjčovny a servis lyžařského vybavení.

Opět po roce se otevře ubytovací areál EDEN, ležící přímo pod sjezdovkou, s ubytovací kapacitou přes 350 lůžek. Ubytování je možné v hotelu, ubytovně nebo apartmánech. Každý hotelový pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a televizorem. V ubytovně s apartmány jsou sociální zařízení společná pro každé podlaží. Pro ubytované hosty jsou k dispozici zvýhodněné skipasy a balíčky služeb. Víkendová lyžovačka s ubytováním v hotelu a se snídaní vyjde dospělého na 1800 Kč, dítě na 1100 Kč. Středoškolské a vysokoškolské studenty vyjde dvoudenní skipas s ubytováním v ubytovně a snídaní na 1200 Kč.

herlikovice_1

Co se týče samotného skiareálu, nadále platí zvýhodněné ceny lyžování od pondělí do čtvrtka a ceny za skipas zůstávají stejné. Pro ty, kdo chtějí ušetřit, je výhodné koupit si do 22. 11. celosezónní skipas. Zaplatí za něj totiž o 1100 Kč méně.

Změna nastala také v gastronomii, kterou pod svá křídla převzal samotný areál. Hosté se tak mohou těšit na samoobslužnou restauraci u lanovky, bufet a bistro na sjezdovkách, restauraci s obsluhou na dojezdu areálu a bistro.

Comments are closed.