Hotel Alexandria v Luhačovicích se pyšní dvěma tituly

Wellness hotel Alexandria se už pár dnů může pyšnit dvěma tituly. Potřetí se stal hotelem roku v kategorii Spa & Wellness ve Zlínském kraji (dříve v roce 2012, 2014) a nově i nejlepším čtyřhvězdičkovým hotelem ve Zlínském kraji.

Tyto ceněné tituly získala v soutěži Czech Hotel Awards, což je soutěž o titul nejoblíbenějšího českého hotelu a ocenění se uděluji pro každý kraj i pražský obvod, jejíž finálový galavečer proběhl v pražské kapli Sacre Coeur 23. 11. 2015.

Alexandria_luhacovice_1

Hotel Alexandria je jedním z oblíbených a vyhledávaných hotelů nejen ve Zlínském kraji. Narůstá mu i zahraniční klientela, například z Rakouska a Izraele. Mezi renomované hotely patřil už v tehdejším ČSR, otevřen byl v roce 1939, a od roku 2010, kdy prošel rekonstrukcí, se řadí do kategorie 4 *. Hotelovým lákadlem je největší, nejluxusnější wellness v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní, vyhlášená Francouzská restaurace, prvorepubliková atmosféra hlavní budovy s nočním klubem nebo pravidelné gastronomické akce.

Hotel je zajímavě architektonicky řešen. Je tvořen dvěma propojenými objekty. Představuje komolý jehlan na obdélníkovém půdorysu, tvarově je inspirován starověkými paláci. Pokoje s prvorepublikovým šarmem se nachází v historické části, kde jsou laděny do 30. let 20. století , a v moderní části je zdobí repliky suvenýrů z tažení Alexandra Velikého.

Comments are closed.