Výhody a slevy díky Turistykartě

Už od jara všichni zájemci mohou využívat Turistykartu, která nabízí rozmanité slevy při plánování výletů a dovolených. K dispozici je v malém provedení na klíče nebo je možné stáhnout si ji do mobilu pomocí aplikace Mobile Pocket, kde ji budete mít včetně celého souhrnu slev.

Více než stovka soukromníků i společností vložila na kartu určitou finanční částku či slevu. Zvýhodněné vstupné nabízí například tyto kulturní organizace: zámek Světlá nad Sázavou, muzeum Voskových figurín, Baťův institut nebo Hořice (lekce výroby jejich slavných trubiček). Slevy nabízí i ubytovací a restaurační zařízení. Někteří rádi jezdí za hranice, tak ani na ně Turistykarta nezapomíná. Ušetřit je možné při dovolené s cestovní kanceláří Čedok, Mundo, Alpina a další. Myslí se i na bezpečnost při turistice, výhodné koupě nabízí řada obchodů v čele s Husky.

turistykarta_1

Kartu je možné zakoupit za 100 Kč za rok, nebo za 50 Kč za měsíc. Koupě je umožněna na internetových stránkách Turistykarta.cz nebo v některých informačních centrech, například v Praze a Hradci Králové. Avšak prodejních míst stále přibývá, takže co nevidět se bude prodávat na více než padesáti místech České republiky.

Comments are closed.