Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou stále lázeňskou špičkou. Jsou nejznámější na celém světě, nejnavštěvovanější, nejstarší a nejproslulejší. Založeny byly otcem vlasti, Karlem IV. Lázně s unikátní karlovarskou minerální vodou nabízí také bohatý kulturní život, včetně konání filmového festivalu.

Kromě klasických léčebných pobytů jsou k dispozici i různě specializované pobyty, např. wellness, silvestrovské relaxační pobyty nebo rehabilitační pobyty. Loni zdejších služeb využilo více než 10 000 klientů. Ubytování i s procedurami vyjde na den na 1250 Kč, což je v přepočtu 45 eur. Novinkou jsou seniorské programy a připravují se pobyty pro rodiny s dětmi, které budou nabízet animační program i péči o děti během procedur rodičů.

karlovy_vary_1

Jak uvedl ředitel společnosti Bohemia-lázně, a. s., Karlovy Vary, Jiří Sluka, v nabídce vévodí lázeňské pobyty na léčbu pohybového a trávicího ústrojí v hotelu Slovan či sanatoriu Kriváň. K dispozici jsou klientům specializovaní lékaři a zdravotní sestry, kteří nabízí neustálou lékařkou péči.

karlovy_vary_2

Zdejší karlovarská nabídka zahrnuje mimo jiné Klasický léčebný lázeňský pobyt, jehož základem je pitná kúra a dietní režim s balneologickými procedurami a fyzioterapií, nebo Víkendové wellness pobyty, kdy relaxaci je možno dopřát si v bazénku, sauně či při kosmetických službách. Speciální je Rehabilitační program „Zdravý pobyt“, při němž se léčí pohybový aparát pomocí minerálních pramenů a rašeliny, Dermatologický program „Mrtvé moře“. Sanatorium Kriváň nabízí speciální vanu Floating se solným roztokem. Pro pacienty do dvou let po ukončení protinádorové léčby je určen Relaxační a rehabilitační program po onkologické léčbě.

Comments are closed.