Nová aplikace pro cestování od Visy

Ať už jste někde v České republice, nebo za hranice, mnohdy se stane, že urychleně potřebujete vybrat peníze z účtu, ale ouha, je třeba hledat bankomat. Pomoc nabízí Visa a její nová aplikace Visa Travel Tools.

Pomůže najít blízký automat (ať už jedete autem, nebo jdete pěšky) a poskytne informace, které bance bankomat patří, jaké služby jsou v něm k dispozici, v jakém časovém rozpětí během dne je funkční a jaký je aktuální kurz vůči Vaší domácí měně.

Pokud se vám nedej bože karta ztratí v zahraničí a neznáte telefon do své banky, aplikace nabízí možnost bezplatně volat na mezinárodní zákaznickou linku od Visy, která kartu ihned zablokuje. Nejen pomoc, ale i turistické tipy aplikace nabízí. A to slevy v několika obchodech, restauracích a na kulturních akcích v rámci kampaně Visa City offers. Slevy je možné využít v pěti evropských městech, v Paříži, Barceloně, Londýně, Miláně a v Berlíně.

Všichni si mohou aplikaci stáhnout už od července v Apple App store nebo na GooglePlay. Zatím je ale k dispozici pouze v anglické verzi, přesto do konce léta přibudou další jazyky.

Comments are closed.