Zábavné léto v Relax & sport resort Dolní Morava na Ústeckoorlicku

Užít si letošní léto spolu s rodinou a přáteli je možné v relaxačním a sportovním resortu Dolní Morava na Ústeckoorlicku. V tomto areálu se všichni zabaví prostřednictvím místních zábavních atrakcí i v Mamutíkově vodním parku, otevřeném teprve loni.

Ve spolupráci s firmou Farma Dolní Morava, s. r. o. byl celý areál obohacen o naučné brouzdaliště, hry s plovoucími dřívky i hry s kuličkami. Začátkem července byl otevřen ve spolupráci se společností EGON-DMO, s. r. o. Lesní zážitkový park. Překvapením mohou být i dřevěné domečky, kde jsou k dispozici různé hry. A jelikož se jedná o lesní park, není nouze o provazové žebřiny, horolezecké stěny nebo lanové mosty.

dolnimorava

V tomto resortu se zabaví jak děti, tak i jejich rodiče a prarodiče. Je šance poznat v praxi fyzikální zákony, vyučované ve škole, a vlastnosti vody. Po aktivním dni je k odpočinku určen Wellness hotel Vista.

A co čeká návštěvníky v srpnu? Stezka v oblacích, ve výšce 55 metrů nad zemí. A zpátky dolů se zájemci mohou svézt po tobogánu s okýnky. Pro všechny, kdo o ni požádají, je připravena tzv. Resort card, s níž je možné uplatnit řadu slev v celém areálu.

Comments are closed.