Novinky lázní v Rajeckých Teplicích

Lázně Aphrodite ve slovenských Rajeckých Teplicích se stále inovují a rozšiřují své služby. Nově se hovoří o saunových rituálech a hydromasážním bazénu s vodopádem pro rodiny s dětmi.

Při saunových rituálech jste opečovávání vyškolenými saunamistry, kteří zalévají kameny přírodními aromaty, víří horký vzduch a cirkulují vzduch ovíváním. Během rituálu se navíc podává čerstvé ovoce. Klientům jsou nabízeny kosmetické produkty sloužící jako peeling nebo hydratační maska. Po skončení saunování se doporučuje osprchovat se a ovlažit alespoň na minutku v ochlazovacím bazénku. Všechny čtyři nabízené rituály, a to ledové království, vitaminový refresh, detox a rybízový dotek, probíhají ve finské sauně ani ne čtvrthodinky a ve třech cyklech.

rajecke_teplice_1

Jeden z venkovních bazénů, s hloubkou 130 metrů, se přejmenoval na Rodinný bazén. Termální voda je udržována na teplotě 34° – 35° C. Bazén je vhodný i pro děti od dvou let a jsou jim k dispozici rukávky i kola.

rajecke_teplice_2

V tomto roce je novinkou i detoxikační program Aphrodite Natural Detox. K detoxikaci organismu dochází prostřednictvím zdravé stravy, relaxace, cvičení, pití zdejší minerální vody a působení různých procedur na očistu těla, např. lymfodrenáž nebo medovou detoxikační masáž. Dlouhodobé pití léčivé vody zpomaluje stárnutí tkání, proto je oprávněně přezdívaná jako elixír mládí. V rámci kúry se doporučuje denně vypít nalačno 2 litry, ráno, v poledne a večer. Pobyt na pět nocí s plnou penzí vyjde na 70 euro na den. Tento pobyt by měl být absolvován minimálně jednou za rok.

Comments are closed.