Nabídky sítě Sivek Hotels

Hotelová síť Sivek Hotels nabízí možnosti k odpočinku nejen během Velikonoc a nejen v Praze, ale i na Slovensku. V hotelu Prameň Dudince si můžete dopřát lázeňský pobyt v období 23. – 28.3. 2016 za bezkonkurenčních 123 Eur. Aktivní odpočinek vás čeká v Praze, kde si můžete vybrat od levnějších až po nejluxusnější hotely.

Hotel Prameň nabízí nejlepší poměr ceny a kvality wellness. A hosté to dobře vědí, na Velikonoce zbývá přibližně 30 volných míst. Ale cenově výhodné pobyty z akce Zima 2016 si můžete dopřát i jindy, třeba o jarních prázdninách. V rámci šestidenního pobytu s polopenzí za 125 eur i v rámci jakýchkoliv jiných pobytů na vás čeká vstup zdarma do wellness i fitness zóny.

Sivek_hotels_wellness

Aktivní odpočinek se sportovním i kulturním využitím si můžete dopřát v Praze, kde v centru města jsou k dispozici tyto hotely – Kampa Stará Zbrojnice ****, William ***, Harmony *** nebo Melantrich *** na Václavském náměstí. Co se týče akcí, v únoru je možné navštívit například Vinohradské masopustní trhy nebo Grand Restaurant Festival a v březnu výstavu na Pražském hradě Tiziano – Venitas.

Comments are closed.