Park Mirakulum otevírá své brány, bavit se budou děti i dospělí

Jeden z největších tuzemských zábavně – naučných areálů Park MIRAKULUM přivítá své první letošní návštěvníky již o velikonočním víkendu, konkrétně 4. až 6. dubna. Bavit se a zažívat mnohá dobrodružství zde s dětmi mohou rodiče i prarodiče.
Letos navíc s rozšířenými službami návštěvníkům a mnoha dalšími novinkami, včetně atrakcí, které stojí za to vyzkoušet.

Unikátní park, jehož mottem je „10 hektarů zážitků pro celou rodinu“, se nachází ve středočeských Milovicích. Od samotného otevření v září roku 2012 je jeho dominantou obrovský, originálně řešený dřevěný hrad s množstvím skluzavek, visutých mostů, rozhleden a žebříků a podzemním labyrintem. Kromě hradu se děti vyřádí na obřím pískovišti, houpačkách, velkých i malých trampolínách nebo na lanových prolézačkách. Nejmenším návštěvníkům je přizpůsobena samostatná část, Země prasátka Pigy.

mirakulum_1

Po celé ploše parku jsou koncepčně rozmístěny dřevěné herní sestavy, které vybízí k neomezené zábavě a sportování. Ještě na jaře se nabídka rozšíří o první část nového lesního hřiště s dalšími zajímavými prvky. Vše je doplněno o různá odpočívadla a místa pro piknik nebo grilování. Nezbytná je i síť sociálních zázemí a samozřejmě různorodá občerstvení.

Comments are closed.