Air France představuje inspiraci v cestování v novém online průvodci

Travel by Air France je nový online cestovní průvodce ve francouzském stylu! Tímto zve všechny cestovatele, aby objevovali svět netradičním způsobem. V nabídce je 89 destinací a každý měsíc přibydou další dvě.

Online průvodce nabízí nejen informace o ubytování a zajímavostech, ale i možnost organizace vlastních cest a jednoduchý booking ( http://travelby.airfrance.com/en/ )

travel_airfrance

V současné době Air France spouští nové internetové stránky Travel by Air France, které představují online cestovního průvodce pro všechny vášnivé, náročné a zvědavé cestovatele.

Letecká společnosti Air France navrhla tuto online příručku nejen jako zdroj inspirace pro výběr ideální destinace, ale také jako nástroj pro skutečné plánování cest a pomocníka na místě určení. Travel by Air France pro každou z počátečních 89 destinací uvádí velký výběr půvabných restaurací, malebných hotelů, a památek, sestavených podle doporučení místních obyvatel, kteří mají rádi své město (síť blogerů, novinářů, atd.) Každý měsíc budou dvě zcela nové destinace přidány do nabídky.

Toto bohatství praktických informací je doplněné o možnost vytvoření vlastního profilu, zalogování se a organizování si vlastní cesty, stážení vybraného obsahu, stejně jako možnost rezervace letenky přímo ze stránek společnosti Air France.

Travel by Air France je k dispozici ve francouzštině a angličtině, a před začátkem letošního léta se chystá i verze ve španělštině, brazilské portugalštině a zjednodušené čínštině.

Comments are closed.